Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
4/10/13 1 η Αγωνιστική 17/01/14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
11/10/13 2 η Αγωνιστική 24/01/14
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.- ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
"ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
. ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
18/10/13 3 η Αγωνιστική 31/01/14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ"ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
25/10/13 4 η Αγωνιστική 07/02/14
ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 0
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ- ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
1/11/13 5 η Αγωνιστική 14/02/14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ -"ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
8/11/13 6 η Αγωνιστική 21/02/14
"ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ0
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ- ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
15/11/13 7 η Αγωνιστική 07/03/14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ -ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
22/11/13 8 η Αγωνιστική 14/03/14
ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
"ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
29/11/13 9 η Αγωνιστική 21/03/14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 0
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
6/12/13 10 η Αγωνιστική 28/03/14
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 0
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ- ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο.
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
"ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
13/12/13 11 η Αγωνιστική 04/04/14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ -ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
20/12/13 12 η Αγωνιστική 11/04/14
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ 0
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΑΣ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ.
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ.
ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ
Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ
10/01/14 13 η Αγωνιστική25/04/14
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. Α.Σ.ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΓΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Α..Σ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟΚ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
"ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ" ΑΟΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ"ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"