Αναλυτικά το πρόγραμμα των play off και play out:
Α' ΕΣΚΑΝΑ
ΤΑ PLAY OFF
ΔΕΥΤΕΡΑ 06/05/19 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 06/05/19 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ΠΕΜΠΤΗ 09/05/19 ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜ. 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΜΙΛΩΝΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 09/05/19 ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. 21.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.- ΠΟΡΦΥΡΑΣ
------------------------------------------------------------------------------------------------
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/05/19 ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/05/19 ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.
ΤΑ PLAY OUT
ΔΕΥΤΕΡΑ 06/05/19 ΚΛ. EΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 06/05/19 ΔΑΚ ΓΛΥΦ. Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
-----------------------------------------------------------------------------------------------
ΠΕΜΠΤΗ 09/05/19 ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 09/05/19 ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
------------------------------------------------------------------------------------------------
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/05/19 ΚΛ. EΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/05/19 ΔΑΚ ΓΛΥΦ. Μ. ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ - ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
Β' ΕΣΚΑΝΑ
Tα play off
Δευτέρα 06.05. κλ. Εθν. Αντίστασης 20.15 Πόλις Καλλιθέας -ΕΑ Νικαίας
Δευτέρα 06.05. κλ. Αγ. Δημητρίου Θεομήτορος 21.45 Δάφνη Αγ. Δημ. -Ηλεκτρούπολη
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Πέμπτη 09.05. 1ο ΚΓΔ Νικαίας 20.30 ΕΑ Νικαίας -Πόλις Καλλιθέας
Πέμπτη 09.05. Νέο κλ. Αργυρούπολης 21.45 Ηλεκτρούπολη -Δάφνη Αγ. Δημ.
Αν χρειαστει
Δευτέρα 13.05. κλ. Εθν. Αντίστασης 20.15 Πόλις Καλλιθέας -ΕΑ Νικαίας
Δευτέρα 13.05. κλ. Αγ. Δημητρίου Θεομήτορος 21.45 Δάφνη Αγ. Δημ. -Ηλεκτρούπολη
Τα play out
Δευτέρα 06.05. κλ. Περαματος 20.15 Φιλία Περάματος -Λέων Μοσχ.
Δευτέρα 06.05. κλ. Κορυδαλλού ΔΑΚ 21.30 Προοδευτική -ΑΛΦ Αλίμου
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------Πέμπτη 09.05. Κλ. Μοσχάτου 21.30 Λέων Μοσχ. -Φιλία Περάματος
Πέμπτη 09.05. κλ. Αλίμου 21.45 ΑΛΦ Αλίμου -Προοδευτική
Αν χρειαστει
Δευτέρα 13.05. κλ. Περαματος 20.15 Φιλία Περάματος -Λέων Μοσχ.
Δευτέρα 13.05. κλ. Κορυδαλλού ΔΑΚ 21.30 Προοδευτική -ΑΛΦ Αλίμου