Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019

Hττα της Αναγέννησης Μοσχάτου με 1-3 απο την Κύπρο Κορυδαλλού.

Την ήττα με 1-3 γνώρισε  από την Κύπρο Κορυδαλλού  η  Αναγέννηση Μοσχάτου στο γήπεδο της.Η ομάδα του Κορυδαλλού προηγήθηκε στο σκορ ενώ η Αναγέννηση ισοφάρισε με τον Τότη σε 1-1 όπου ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο η Κύπρος  Κορυδαλλού που ήταν καλύτερη σε απόδοση σημείωσε αλλα  δύο  τέρματα και ετσι πήρε την πολύτιμη νίκη με 1-3.
Ενα αποτέλεσμα άσχημο για την Αναγέννηση Μοσχάτου με την  συνέχεια ποιό δύσκολη  στο κυνήγι της παραμονής στην Α' Κατηγορία Πειραιώς.

Αναγέννηση Μοσχάτου: Κοντογιαννάτος, Λάμπρου, Ρίζος, Σαρδέλης, Τόττης Κ. , Οσμανάι(35’ λ.τρ. Αλαφούζος), Οικονομάκης, Παπαθεοδώρου(78’ Σφακιανάκης), Φαμπιάνο, Βασίλι(58’ Λαδιάς), Τόττης Θ(88’ Γιαλαμάς).