Σάββατο 13 Φεβρουαρίου 2016

EΠΣΠ:Nίκη εντός έδρας της ΑΕ Μοσχάτου με 1-0 επι της ΑΕ Αίγινας.

Το Μοσχάτο εμφανές πολύ καλύτερο του αντιπάλου του στο πρώτο ημίχρονο αξιοποίησε κάποιες απο τις ευκαιρίες που του παρουσιάστηκαν και πέτυχε να προηγηθεί  με 1-0 με γκόλ του Τσούκη στο 28'(Επειτα από χτύπημα κόρνερ του Τσιφλίδη κεφαλιά του Καρδάρα βρήκε το οριζόντιο δοκάρι της φιλοξενούμενης ομάδας και στην επαναφορά της πάλι με κεφαλιά   ο Τσούκης άνοιξε το σκόρ για την ομάδα του).

Στο δεύτερο ημίχρονο το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο και για τις δύο ομάδες ,έχασαν κάποιες ευκαιρίες αλλά γκόλ δεν πέτυχαν και ο αγώνας έληξε με τελικό σκόρ το 1-0 για το Μοσχάτο.

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο13/02/1614:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)1-0
9.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο13/02/1615:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)3-1
10.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο13/02/1615:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
11.ΕΙΡΗΝΗ 2005 -Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή14/02/1613:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΕΛΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ)1-3
12.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΝΙΚΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/02/1613:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΒΑΛΒΗΣ Κ. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)5-0
13.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/02/1615:30ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΥ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΜΑΥΡΕΛΟΣ .)2-2
14.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή14/02/1615:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
15.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ -
ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή14/02/1615:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΤΣΕΒΑΣ .)2-3