Τετάρτη 10 Δεκεμβρίου 2014

Tην πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλου της Γ' Εθνικής πέτυχε ο Εθνικός κερδίζοντας στην παράταση με 0-1 την Τριγλία Ραφήνας.

Tην πρόκριση της στην επόμενη φάση του Κυπέλου της Γ' Εθνικής πέτυχε ο Eθνικός που επικράτησε με
0-1  της Τριγλίας Ραφήνας χάρις σε γκολ του Σούφλα στο 105 λεπτό της παράτασης .

Ο Εθνικός ήταν καλύτερος απο την γηπεδούχο έχασε ευκαιρίες για να "τελειώσει" απο νωρίς την πρόκριση αλλά τελικά ο Σούφλας με κεφαλιά κατάφερε με την κεφαλιά του να χαρίσει την πρόκριση στην τελική φάση του 4ο υ ομίλου.

Εθνικός:Nτούσης,Χαλκιάς,Γερόλυμος,Μακρής,Σαμιώτης,Παπανικόλας, Μάναλης,Βελέτης ,Λύγκος,Λεωνιδόπουλος,Σταφσουλάι.

ΤριγλίαςΡαφήνας:Παππάς,Λαζουρας,Μειμάρογλου,Στάμπελος,Ντουλερέ,Λάσκαρης,