Κυριακή 7 Οκτωβρίου 2012

Εξαιρετικό ξεκίνημα για την Αθλητική Ένωση Μοσχάτου έβαλε εφτά γκόλ στον Μαύρο Αετό (δείτε το αποκλειστικό ρεπορτάζ μας αλλά και πολλές εικόνες απο τον αγώνα)

Εξαιρετική θετική απρόσμενη εμφάνιση έκανε σήμερα το απόγευμα η ομάδα μας στο γήπεδο των Σιταποθηκών ώπου έβαλε εφτά γκόλ στην ομάδα του Μαύρου Αετού (τέσσερα στο πρώτο  και τρία στο δεύτερο ημίχρονο)στο πρώτο του εκτός έδρας άγωνα για το πρωτάθλημα της ΕΠΣΠειραιά

Το Μοσχάτο μπήκε πολύ δυναμικά απο το πρώτο λεπτό του αγώνα  μόλις στο 7' λεπτό είχε δοκάρι με τον Ντονέ.

Στο 14' λεπτό ο Κοντοπάνος  με σούτ απο κοντινή απόσταση έκανε το 1-0

Στό 20' λέπτό σε γύρισμα του Γκούφα ο Κοντοπάνος έχασε σε τετατε με τον τερμματοφύλακα του Μαύρου Αετού την ευκαιρία να διπλασιάσει τα τερματά του.

Στό 22' λεπτό με αυτογκόλ έγινε το 0-2

Στο 32' λεπτό ο Αθανασόπουλος ακέκρουσε σωτήρια με αποτέλεσμα να μην μπορέσει να μειώσει 1-2 η ομάδα  Μαύρου Αετού.

Στο 39' λεπτό ο Ντονέ με προσωπική ενέργεια έκανε το 0-3 και έδωσε το ένασμα στην ομάδα να παίξει ακόμη καλύτερα στην συνέχεια.

Τελικά λίγο πρίν το τέλος του ημιχρόνου στο 45' λεπτό ο Κοντοπάνος διπλασίασε τα τερματά του κάνοντας το 0-4.

Στην επανάληψη η ομάδα μας  έκανε μία αλλαγή μπήκε ο Στούπης στην θέση  του Αρμάντο Γκούφα.

Και καλά πρίν αρχίσει ο αγώνας ο Θωμάς Ντάφλας στο 48' λεπτό έκανε το 0-5

και ο Στούπης στο 49' λεπτό το 0-6

Στο 51' λεπτό ο κύριος Δημητρίου έκανε και τις άλλες δύο αλλαγές του μπήκαν οι Τσίτσης και Παπαγεωργίου στην θέση των Ντονέ και Κοντοπάνου

Στό 75' λεπτό ο Μπάλας πέτυχε και το τελικό σκόρ 0-7 με πέναντι.