Δευτέρα, 30 Νοεμβρίου 2015

A EΣKANA Ανδρων:Tα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής.




Mίλωνας -Γ.Σ Ερμης Περάματος       84-44
Ελευθερία Μοσχάτου-Πορφύρας      79-90
Εσπερος Καλλιθέας-Πέρα                  74-56
Ερμής Πειραιά -Παλαιό Φάληρο        56-66
Ενωση Τραχώνων-Φοίνικας Πειραιά 90-53
Πειραικός-ΑΕ Καλλιθέας                      56-60
Ενωση Νέας Περάμου-Ευριάλη           69-63
  

Η προπονητική θέλει πολύ έμπνευση και φαντασία.


Δύο γυμναστές προπονητές και παλιοί μπασκετμπολίστες στην ίδια ομάδα ήταν   '"χρόνια στα αζήτητα"' και λόγω των 15χρονων παιδιών τους (γιός για τον πρώτο και κόρη για τον δεύτερο) ξαφνικά απόκτησαν δουλειά λόγω αυτών, διότι είναι  αρκετά ψηλά και σωματώδη για την ηλικία τους και έτσι το εκμεταλλεύονται με τον
 καλύτερο δυνατό τρόπο (φέτος εργάζονται και οι δύο σε ομάδες στην Ά Κατηγορία 
Παίδων) ....Νομίζουν οτι είναι καλοί προπονητές αλλα όμως  τα αποτελέσματα δεν 
τους δικαιώνουν ....θα έρθουν γρήγορα  και  άλλες΅αποτυχίες των ομάδων τους ....και ετσι  θα ξαναβρεθούν  στα ''αζήτητα''......οι  καθηγητές  στην σχολή των ΤΕΦΦΑ 
αναφέρουν  πολλές φορές οτι η προπονητική θέλει πολύ έμπνευση και φαντασία που  αυτοί δεν διαθέτουν.

Αήττητα παραμένουν τα κορίτσια της Ελευθερίας Μοσχάτου νίκησαν και τον Αετό Καλλιθέας με 73-47.


Τεμπέλικο το  ξεκίνημά μας αλλά και η εντυπωσιακή ευστοχία από τα 6,75 του Αετού με την έμπειρη Καραγιαννάκη (3/4), δημιούργησε το 11-20 της 1ης περιόδου που προκάλεσε και την αντίδραση στο 2ο δεκάλεπτο με 21-03 σκορ και ένα 9λεπτο χωρίς καλάθι από τον Αετό.  Έτσι η ομάδα μας πήγε μεν σε μεγάλο σκορ, αλλά με ένα παιχνίδι με διαστήματα καλού μπάσκετ που το διαδεχόταν άκεφα διαστήματα. Έτσι η ομάδα μας συνεχίζει αήττητη στο πρωτάθλημα.
Τα δεκάλεπτα του αγώνα:11-20,32-23,53-39,73-47.

 Διαιτητές  :  Ρουμελιώτης ,  Γκανής

Α.Ο.Ε.Μοσχάτου .   ( Τσαραπατσάνης , Παπαναστασίου): Κακλέα 14 (1),  Πασχοπούλου 4 ,  Ανυφαντάκη Μ. ,  Μανουρά 2 , Ζαχαράκη Μ.,  Μουλτση (c) 8 (2),  Καλάγια 1 ,  Ζαχαράκη Ε. 1 ,  Κουτανίτη 24 (11 κλεψ.),  Ξεπαπαδέα 7 ,  Ανυφαντάκη Ε. 5 (1) ,  Σιδηροπούλου 7 (1)  .

Αετός Καλλιθέας  ( Μπούτας ): Μεσσίνη 1 ,  Αργέντου ,  Ψαθάκη , Μπρεζεράκου, Μανουρά Χ. 5 , Βλατάκη , Σαρίκου (c10 , Καραγιαννάκη 19 (4), Παπακωνσταντίνου 2, Τσιτσιρή , Μούγιου 3 (1),  Αμυρά 4 .

Κατάταξη βάση ποσοστού νικών


8η αγωνιστική        Ν-Η  
Α.Ο.Ε.Μ.                  7-0
Φοίνιξ Π.                  7-1
Κυρίαρχοι                6-1
Α.Ο.Ν.Α.                   5-3
Προφ. Ηλίας            5-3
Προοδευτική           4-3
Μάνδρα                   4-3
Βάρη                        4-4
Ατρόμητος               3-4
Αναπτυξιακή           2-5
Αετός Καλ.               1-7
Παναιγινιακός         0-7

Πήγασος                  0-7

Ισόπαλο το ντέρμπι στον Ταύρο.

Ήταν αδύνατο έως ακατόρθωτο να έβγαζε ένα πρωτάθλημα μόνο με νίκες και αυτό διότι συμμετείχε σε έναν όμιλο όπου συμμετέχουν ομάδες που κινούνται στο ίδιο μήκος κύματος. Παρ” ολα αυτά, ο Φωστήρας μπορεί να μην κέρδισε στο μεγάλο ντέρμπι με την Κηφισιά, ωστόσο δεν ηττήθηκε αφού οι δυο ομάδες έμειναν στο ισόπαλο 1-1 στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής.
Αυτή ήταν η δεύτερη απώλεια για την ιστορική ομάδα μετά την ισοπαλία που σημείωσε την 3η αγωνιστική με την Τρίγλια Ραφήνας ωστόσο ο κιτρινόμαυρος σύλλογος διατηρήθηκε στην κορυφή του 4ου ομίλου. Πάντως, το αποτέλεσμα αυτό είχε ως συνέπεια να μειωθεί η διαφορά από τους Τρίγλια και Ιάλυσο στους δυο και τρεις βαθμούς αντίστοιχα αφού αμφότεροι προχώρησαν με νίκες. Πάντως, θα πρέπει να σημειωθεί ότι κομβικο ρόλο στη συνάντηση έπαιξαν οι δυο αλλαγές που έγιναν από πλευράς “Φονέα” αφού αποχώρησαν από το γήπεδο με προβλήματα τραυματισμών οι εκ των κορυφαίων Ζαγοριανός και Όγκμποε σε ένα σημείο όπου οι γηπεδούχοι πίεζαν αρκετά.
Όσον αφορά την Κηφισιά, ο σύλλογος των βορείων προαστίων στάθηκε αρκετά καλό για ένα ημίχρονο, όμως στην επανάληψη ο Φωστήρας είχε καθολική υπεροχή και αφού ισοφάρισε έχασε αρκετές ευκαιρίες για να πάρει την ένατη νίκη του στο πρωτάθλημα. Με το βαθμό αυτό ο σύλλογος των βορείων προαστίων διατηρήθηκε στην 4η θέση έχοντας συγκεντρώσει 19 βαθμούς.
Στο α” μέρος, η Κηφισιά μπήκε δυνατά στα πρώτα δέκα λεπτά έχοντας τη μπάλα στην κατοχή της ωστόσο δεν δημιούργησε κάποια αξιόλογη φάση. Στο 15′ το φάουλ του Δωροβίνη πέρασε άουτ, ενώ στο 22′ οι κυανόλευκοι έφτασαν κοντά στο 0-1 όμως το σουτ του Βέρμπη πέρασε μόλις άουτ. Έξι λεπτά αργότερα, οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ, όταν ο Γεράσιμος Χαϊκάλης με κεφαλιά πάσα βρήκε τον Μιχαλόπουλο, ο οποίος με ψύχραιμο πλασέ νίκη τον Γιώρα δίνοντας στην Κηφισιά το προβάδισμα. Το τέρμα αυτό, αφύπνισε τους παίκτες του Κώστα Ψυρόπουλο, οι οποίοι αντέδρασαν στο 36′ και έχασαν μεγάλη ευκαιρία. Συγκεκριμένα, ο Μανάλης σέντρα όμως η κεφαλιά του Δωροβίνη βρήκε σε ετοιμότητα τον Γουμάγια που έδιωξε δύσκολα.
Στην επανάληψη, μια ομάδα υπήρχε στο γήπεδο αφού ο Φωστήρας ήταν κατά κράτος καλύτερος απέναντι σε ένα σύνολο που αμύνθηκε μαζικά και προσπάθησε να χτυπήσει στην κόντρα. Πάντως, στο 55′ η Κηφισιά έχασε καλή ευκαιρία όταν το σουτ του Καραδέμητρο έφυγε μόλις άουτ. Στο 58′ ο Γουμάγιας είπε “όχι” στο σουτ του Βελέτη, ενώ στο 61′ ο Καιμακαμούδης σούταρε τη μπάλα να φεύγει μόλις άουτ. Ένα λεπτό αργότερα, ο πιο φορμαρισμένος παίκτης του Φωστήρα το τελευταίο διάστημα, Μάριος Όγκμποε χτύπησε ξανά. Συγκεκριμένα, ο νεαρός άσος βρέθηκε στο κατάλληλο σημείο και με ωραία κεφαλιά έγραψε το 1-1.
Στα τελευταία λεπτά, ο Φωστήρας πίεσε όμως δεν κατάφερε να αξιοποιήσει τις ευκαιρίες που δημιούργησε, με τους φιλοξενούμενους να ολοκληρώνουν τον αγώνα με παίκτη λιγότερο λόγω αποβολής του Μιχαλόπουλου με δεύτερη κίτρινη.

ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Κωστας Ψυρόπουλος): Γιώρας, Χαλκιάς, Μανάλης, Παραράς, Μαγγίνας, Βελέτης, Λάσκαρης, Δωροβινης, Μπάτσι (46′ Σταμος), Όγκμποε (69′ λ.τρ. Κουτρος), Ζαγοριανός (40 λ.τρ. Καϊμακαμούδης).
ΚΗΦΙΣΙΑ (Δημήτρης Παπασπύρου): Γουμάγιας, Έσλερ (61′ Οσμαναι), Γκίκα, Γεωργίου, Καρακώστας, Μουσταφίδης, Τεγούσης, Καραδέμητρος, Χαϊκάλης, Μιχαλόπουλος, Βέρμπης (81’Γκεζος (91′ Παληαρουρας).

Πηγή: stoplekto

Περίπατος για τον Πολις Καλλιθέας το ντέρμπι με τον ΚΑΟΚ όπου νίκησε με 83-58.

Ο Πολις Καλλιθέας με πολύ καλή επιθετική ευχέρεια σε ολη την διάρκεια του αγώνα δεν δυσκολεύτηκε να επικρατήσει στο ντέρμπι επι του  ΚΑΟΚ με 83-58.
Αξιοσημείωτο είναι οτι πέτυχε 12 τρίποντα και έτσι παραμένει πρώτος με 7 νίκες σε 8 αγώνες στην βαθμολογία του 1ου ομίλου της Γ' Εθνικής.
Στον επόμενο αγώνα θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Γ.Σ Χαρίλαο Τρικούπη.


Τα δεκάλεπτα του αγώνα:26-20,57-37,75-46,83-58 


Διαιτητές: Λουκαράκης-Κώτσου 

Πόλις Καλλιθέας  (Σίμος,Συγλέτος): Μπογδανίδης 6(2),Τσεμπελής, Κόκκινος 24, Βαθρακοκοίλης 13(2), Λυγγερίδης 2 ,Βελιζιώτης 5(1), Κασπαριάν 18(5), Λάβαρης ,Κακαργιάς 2, Κωνσταντίνου 6(1), Μανίκας 7(2). 


ΚΑΟΚ Π.(Μανωλιτσάκης,Διαμαντίδης): Καραχοντζίτης 4, Αναγνωστόπουλος 12, Πάππος 4, Κατσανάκης 9(1),Τσακιρίδης 9(1), Πράτης 1,Μακρής, Δανιήλ 9(1), Γκιώνης, Σταυρόπουλος 6, Σταυριανόπουλος 2 , Γιανουλάκος 2. 



Αναλυτικά τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής:

Σπαρτιατικός – Οίαξ Ναυπλίου 65-67
ΦΕΑ – Απόλλων Σμύρνης 66-85
Ακράτα – Χαρίλαος Τρικούπης 72-71(παράταση), 64-64(κ.α)
Πόλις Καλλιθέας – ΚΑΟΚ 83-58
Πεντέλη – Κεραυνός Αιγίου 80-58
Γλαύκος – ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 70-64(παράταση), 56-56(κ.α)
Μανδραϊκός – Ίκαρος Καλλιθέας 83-65

Τα αποτελέσματα των αγώνων τα πήραμε απο το basketblog.gr

Σάββατο, 28 Νοεμβρίου 2015

Νίκη των παμπαίδων της Ελευθερίας Μοσχάτου επι του Ατρομήτου Πειραιά με 47-37.


2η νίκη μετά το ρεπό για τους παμπαίδες. Από τη 2η περίοδο ανέβασαν τη διαφορά φτάνοντας στο μεγαλύτερο σημείο στις αρχές της 4ης περιόδου με 18 πόντους. Ο Ατρόμητος κατάφερε να μειώσει στο τέλος.

.Τα δεκάλεπτα:  13-12 , 26-18 , 38-26 , 47-37 


Τον αγώνα διαιτήτευσε ο Κουραντής.

Α.Ο.Ε.Μοσχάτου .  (Ανδρειωμένος , Μακρίδης ): Παχής © 2 , Χρονόπουλος 6 ,  Πετρόπουλος 2 ,  Σκάρλος 4 , Σαρμουσάκης 3 , Λαζια 2 , Παπαδόπουλος 4 ,  Αθανασίου 2 ,  Τζάφα 8 ,  Μελισσουργός ,  Σολωμός , Παντέρμος 14   .

 
Ατρόμητος Πειραιά ( Καλυβιανάκης ) :  Ροζανάτος 11 (1) ,  Φραγκάκης ,  Μαρινάκης 2 ,  Καντας ,  Σαμπουρ ,  Παππάς 6 , Γιαννίκος 6 ,  Διακάκης , Τρανός © 12 ,  Νικολλι  .


Α2:Νίκη εκτός έδρας του Εθνικού επι του Περιστερίου με 66-68.

Σε ένα ματς που ήταν συγκλονιστικό καθ’ όλη τη διάρκειά του και κρίθηκε στα τελευταία δευτερόλεπτα, ο Εθνικός πέτυχε μεγάλο διπλό στο κλειστό Α. Παπανδρέου επικρατώντας του Περιστερίου 66-68. 

Η ομάδα μας ξεκίνησε ιδανικά το παιχνίδι αφού προηγήθηκε με 17-21 στο τέλος της πρώτης όμως οι γηπεδούχοι βρήκαν ρυθμό και κατάφεραν όχι μόνο να μειώσουν αλλά και να διατηρούν ένα μικρό προβάδισμα στα επόμενα 15 περίπου λεπτά.

Από εκείνο το σημείο και μετά ο Εθνικός επιχείρησε τη δική του επαναφορά, με την αναμέτρηση να είναι ντέρμπυ και τις δύο ομάδες να πηγαίνουν πόντο πόντο. Ο Μαγκουνής πέτυχε μεγάλο τρίποντο, για να δώσει προβάδισμα δύο πόντων στην ομάδα μας (64-66), ο Σκουλίδας με 2/2 βολές ισοφάρισε σε 66-66 για το συγκρότημα του Περιστερίου, αλλά ο Βασιλόπουλος πέτυχε το νικητήριο καλάθι (66-68), αφού ο Τσιότρας που επιχείρησε τρίποντο στην τελευταία επίθεση του ματς ήταν άστοχος. Έτσι, η ομάδα μας έμεινε μόνη της στην τέταρτη θέση, μειώνοντας στο έναν βαθμό τη διαφορά της από τον Προμηθέα Πατρών ενώ το Περιστέρι γνώρισε μια ακόμα ήττα και μάλιστα στην έδρα του φτάνοντας το 1-6 και παραμένοντας στην τελευταία θέση της Α2.

Περιστέρι - Εθνικός 66-68

Διαιτητές: Ψαριανός, Β. Τσώνος, Θεοδωρόπουλος.

Δεκάλεπτα: 17-21, 38-34, 52-52, 66-68.

Περιστέρι (Παπαμάρκος): Λάκκας 7 (1), Παπαδιονυσίου 3, Τσιότρας 4, Πολυτάρχου 14 (2), Γαλιώτος, Σκουλίδας 8 (1), Ψαρόπουλός 9 (1), Κατιάκος, Πέτρουλας 7 (2), Γκίλκριστ 17 (1).

Εθνικός (Λιόγας): Μάντζαρης 10 (2), Τζόλος, Βασιλόπουλος 16 (2), Βουγιούκας 6, Ράπτης 6, Γκιζόγιαννης 7, Λάτοβιτς 13 (1), Μαγκουνής 10 (1), Ψυλέας.


Η βαθμολογία (σε 9 αγώνες):

Φάρος Κερατσινίου 18 (9-0)
Κύμη 16 (8-0)*
Προμηθέας Πατρών 15 (6-3)
Εθνικός 14 (6-2)*Πανερυθραϊκός 13 (5-3)*
Δόξα Λευκάδας 13 (5-3)*
Μαχητές Δόξας Πεύκων 12 (3-6)
Λιβαδειά 12 (4-4)*
Παγκράτι 12 (3-6)
Φίλιππος Βέροιας 11 (2-7)
Ηρακλής 11 (3-5)*
Ψυχικό 10 (3-4)**
Δούκας 10 (2-6)
Περιστέρι 8 (1-6)**
Ευρώπη Πευκοχωρίου 8 (1-6)**

Ο ΟΦΗ έχει αποχωρήσει

(*) Έχουν έναν αγώνα λιγότερο
(**) Έχουν δύο αγώνες λιγότερους
 

Επόμενη αγωνιστική(05/12/2015)


Φάρος Κερ. - Περιστέρι
Προμηθέας Π. - Δούκας
Μαχ. Δόξας Πεύκων - Δόξα Λευκάδας
Φίλιππος Β. - Πευκοχώρι
Εθνικός - Ψυχικό
Λιβαδειά - Ηρακλής
Πανερυθραϊκός - Κύμη
Ρεπό: Παγκράτι

http://www.ethnikos-bc.gr/Agones_2015-16/Prwtathlima_2015_Peristeri-Ethnikos_28-11-15.htm

Ο ΑΟΝ Αργυρούπολης νίκησε την ΑΕ Καλλιθέας με 57-53 και προκρίθηκε στους "8" του Κυπέλλου της ΕΣΚΑΝΑ.


Παίζοντας εξαιρετικά στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα  ο ΑΟΝ Αργυρούπολης  μπόρεσε να ανατρέψει το σκόρ(40-44)  απέναντι στην ΑΕ Καλλιθέας και με κορυφαίο τον Χριστοδουλόπουλο 
(23 πόντους) πέτυχε μία σπουδαία νίκη και παράλληλα πρόκριση  στους "8" του Κυπέλλου της ΕΣΚΑΝΑ.

Στην επόμενη φάση θα αντιμετωπίσει τον Κρόνο Αγ. Δημητρίου.


Διαιτητές : Πόντας , Αγγελής

Δεκάλεπτα 16-16, 29-28, 40-44, 57-53


ΑΟΝ Αργυρούπολης (Δημητρίου Θεοφανίδης) Ζευγώλης , Μανίκας 4, Θεοδώρου 3, Ψιακής 2, Παπαϊωσήφ 4, Λουπάσης 6 , Ζαντιώτης 6(1) Χριστοδουλόπουλος 23(5), Ρετσινάς 7(1) Αρνόκουρος.


ΑΕ Καλλιθέας (Δρουμπούκης, Ιμπραημάκης): Κωσταρέλος 8, Αλευράς 2, Γουρδομιχάλης , Γραμματικός 21(3), Σεργιένκο 2, Χιόλος 10, Θεολογίτης 3(1) Δαουτάκος 3(1) , Κετέμα , Πάσμα 4 

Ψυρόπουλος: Κομβικής σημασίας το παιχνίδι με την Κηφισιά.


Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Φωστήρα για το αυριανό ματς που ακολουθεί κόντρα στην Κηφισιά για το πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής. Σήμερα οι ποδοσφαιριστές έκαναν το καθιερωμένο χαλάρωμα ενώ δέχτηκαν και τις τελευταίες οδηγίες από τον τεχνικό Κώστα Ψυρόπουλο. 
Εκτός μάχης έχουν τεθεί ο στρατευμένος Ιατρού αλλά και ο τραυματίας, Κουλακάρης, ενώ στις δηλώσεις που παραχώρησε ο κ. Ψυρόπουλος αναφερόμενος στον αυριανό αγώνα τόνισε:
Αφού περάσαμε και αυτά τα παιχνίδια με επιτυχία , και, κυρίως την εβδομάδα που υπήρχαν ανακατατάξεις στο διοικητικό συμβούλιο με αποτέλεσμα οι παίκτες να έχουν επηρεαστεί περιμένοντας τις εξελίξεις, έχουμε τη δυνατότητα να δουλεύουμε με περισσότερη ηρεμία. Το αυριανό παιχνίδι είναι κομβικής σημασίας για εμάς. Θα κάνουμε τα πάντα για να πάρουμε τη νίκη, θα τα δώσουμε όλα και αυτό που θέλω να τονίσω είναι ότι έχω εμπιστοσύνη στους παίκτες χωρίς αυτό να αποτελεί σχήμα λόγου. 
Είμαι ιδιαίτερα χαρούμενος που έχω επιλέξει αυτό το ρόστερ της ομάδας αφού αποδεικνύουμε ότι με πολύ δουλειά και βάση της προσωπικότητας που έχουν οι παίκτες έχουμε φτάσει την ομάδα εδώ. Το πρωτάθλημα όμως έχει ακόμη δρόμο, χρειάζεται ταπεινότητα και ηρεμία. Θα πρέπει να κοιτάζουμε τα ματς με την ίδια λογική αφού κάθε παιχνίδι είναι δύσκολο και χρειάζεται ξεχωριστή αντιμετώπιση. Από εκεί και πέρα, θέλουμε τον κόσμο δίπλα μας και αύριο αφού αποτελεί για εμάς τον 12ο παίκτη”. 
Ερωτηθείς εάν πιθανή νίκη χρίζει τον Φωστήρα φαβορί για την άνοδο, ο Κωστας Ψυρόπουλος τόνισε: Προβάδισμα έχουμε ούτως η άλλως αλλά σίγουρα πιθανή νίκη ισχυροποιεί τη θέση μας και αυτό το γνωρίζουμε πολύ καλά αυτό.
Πηγή:http://www.stoplekto.gr/

Nίκη με 1-0 της ΑΕ Μοσχάτου επι της Ειρήνης 2005.

Χωρίς να ικανοποιήσει ιδιαίτερα η ΑΕ Μοσχάτου αξιοποιώντας την μία από τις 2-3 καλές ευκαιρίες που της παρουσιάστηκαν στον αγώνα με αντίπαλο την Ειρήνη 2005 νίκησε με 1-0 και έτσι  κατάφερε να πάρει τους τρεις βαθμούς που την διατήρησαν στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας του 2ου ομίλου της Α Κατηγορίας Πειραιώς.

Το γκολ πέτυχε ο Τσιφλίδης στο 53' με κοντινό σουτ μέσα στην μικρή περιοχή επειτα από ασθενή απόκρουση του τερματοφύλακα της Ειρήνης.

Στις καθυστερήσεις του αγώνα ο Μαρκαντωνάκης απέκρουσε σωτήρια σουτ του επιθετικού της Ειρήνης 2005 και αποσόβησε την ισοφάριση.  
Το γκολ του Τσιφλίδη στο 53'

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/11/1515:00ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ Α., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)1-3
5.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΠΟΤΟΓΛΟΥ Ν., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι. (Παρατηρητής: ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ)1-0
6.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο28/11/1515:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-1
7.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ -
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο28/11/1515:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)6-0
8.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/11/1515:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΔΗΜΗΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣ)1-0


ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ279900290
2.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ2310721268
3.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ22107122012
4.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ2110631218
5.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ199540134
6.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ15104331211
7.ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ1394141515
8.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ12103341112
9.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ11103251118
10.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ1092431218
11.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ992341014
12.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ910307822
13.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ810226714
14.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ710145716
15.ΕΙΡΗΝΗ 2005510127721
16.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ29027218
Τα αποτελέσματα και την βαθμολογία τα πήραμε απο το http://www.epspeir.gr/

Ηττα του Λέοντα Μοσχάτου απο την πρωτοπόρο Δάφνη Αγ.Δημητρίου με 60-67.


Καλή εμφάνιση πραγματοποίησε παρά την ήττα με 60-67   ο Λέων Μοσχάτου απέναντι στην πρωτοπόρο ομάδα της Δάφνης Αγ.Δημητρίου.
Η ομάδα του Μοσχάτου έπαιξε στα ίσα τον αντίπαλό της   μέχρι το τρίτο δεκάλεπτο (44-44) αλλά από και μετά  η Δάφνη προσέχοντας περισσότερο τις λεπτομέρειες κατάφερε να φύγει με την νίκη.Ο Λέων  αγωνίστηκε πολύ καλά και αισιοδοξεί ότι στην συνέχεια του πρωταθλήματος θα πάει πολύ καλύτερα.Την επόμενη αγωνιστική θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας τον Ερμή Αργυρούπολης.


Διαιτητές: Αγρογιάννης Μανουσόπουλος

Δεκάλεπτα: 14-14, 25-25, 44-44, 60-67


Λέων  Μοσχάτου(Ιμπραημάκης Γιαμπάνης): Αλεξίου 7(1) , Γκααφάρ, Ζαμπέτας 5, Σονίδης 14(2) Φελλάς 5(1) , Μπουρμπόν 3(1) , Βασιλάκος 4, Νικολάου, Μαρκουίζος 17(1) , Κάππης 2, Ευκαρπίδης 3(1)


Δάφνη  Αγ. Δημητρίου  (Τάσος ,Ζάλιαρης) : Ρουμάνι 11(1) , Μπάκας 7, Ρούσσης 7(1) , Φλέγκας , Αλεξανδρόππουλος 14(4), Μαστρογιάννης 4, Παπαδόπουλος 12(2) , Παπάζογλου 7 , Καραμπίκας 2, Μπενιαμίν 2, Μετάϊ , Eλενίτσας



Παρασκευή, 27 Νοεμβρίου 2015

Οι διαιτητές και κριτές της ΕΣΚΑΝΑ από Παρασκευή 27.11.15 έως Σάββατο 04.12.15



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.11.15


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΤΟΥΣΗΣ  ΚΟΥΡΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΓΓΩΝΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΚΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΣΑΒΒΑΤΟ 28.11.15

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΜ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΜ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜΝΟΥΚΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΜ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΜ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ.  & ΔΙΓΕΝΗ) 18.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΟΝΑ ΠΑΜ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ.  ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ι -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΜ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΜ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΤ. ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΜΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ  ΜΗΝΑΣ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 19.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ. ΠΑΜ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜ ΣΙΑΜΙΔΗΣ  ΜΗΝΑΣ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ. ΖΛΑΤΗΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ ΠΑΜ ΠΗΛΟΙΔΗΣ Φ. ΛΙΑΠΗ 
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΜ ΦΛΩΡΟΣ ΓΟΥΛ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΗΝ 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΙΝΙ ΝΟΥΚΑΣΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΝΙ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΚΟΥΡΤΗ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 09.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 10.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΒΑΡΗ ΜΙΝΙ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Γ ΖΛΑΤΗΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.30 ΠΕΡΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΟΝΑ ΜΙΝΙ ΣΕΔΚΑ (Β) ΓΑΒΡΕΛΗΣ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΜΙΝΙ  ΣΕΔΚΑ (Β)ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 17.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΡΑΜΟΥΣΚΑΣ    ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΜΟΥΛΤΣΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.15 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΝΙ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΜΙΝΙΙΣΙΓΩΝΗΣ  - ΚΟΛΟΦΩΤΗ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ.  ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΗΛΟΪΔΗΣ Λ. ΜΑΙΤΟΥ ΡΑΠΤΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΟΒΗΛ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ
Π-Ε 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Π ΤΣΟΛΗ ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Α Ε ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π Β ΠΗΛΟΙΔΗΣ Λ. ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.00 ΒΑΡΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.15 ΑΟΝΑ - ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΣ 16 ΠΟΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 17.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΚΟΡ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΚΟΡ Β ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΡ Β ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡ Β ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΡ ΒΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  ΤΟΒΗΛ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 17.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΟΡ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΡ Β ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ (ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΚΟΡ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΙΙ ΚΟΡ ΒΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΡ Β ΠΗΛΟΪΔΗΣ Φ. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ

Π-Ε Γ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 11.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 13.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ(ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΙΚΟ ΑΠΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣ  ΑΙΓΙΝΑ)
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 29.11.15

ΓΥΝΑΙΚΕΣ Α 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟΝΑ ΚΑΤΑΓΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΣΑΚΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΑΟΝΑ Π Α ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ 
-----------------------------------

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π ΛΑΤΣΗΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΙ Π ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΙ Π ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΛΕΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.15ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Ε ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 16.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΙ  ΜΑΓΚΟΥΣΑΚΗΣ    ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 09.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΕΠΠΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΚΟΥ


ΠΡΟΜΙΝΙ 
AN ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΧΡΥΣ ΤΡΑΠ. 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.45 ΑΟΝΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΦΡΑΓΚΟΛΙΝΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΣΙΓΩΝΗΣ   ΛΙΑΠΗ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΉ ΓΛΥΦΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ  ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ  ΜΗΝΑΣ 
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 


ΔΕΥΤΕΡΑ 30.11.15

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΡΙΒΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΥ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. ΠΕΡΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΤΣΑΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΛΥΡΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Κ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
1ο ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΙΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΤΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΙΧΑΣ Γ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΡΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΟΛΥΖΟΣ ΤΕΡΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 


ΤΡΙΤΗ 01.12.15

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ.ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΣΩΤ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΓΡΙΒΑ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Α ΓΡΙΒΑ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΡΓΥΡΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ Ε Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Ε Β ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Π Β ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
ΔΑΚ ΓΛΎΦ ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ Ε Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ 
ΔΑΚ ΓΛΎΦ ΟΔΥΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ Π Β ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΣΙΔΕΡΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ Ε Β ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

-----------------------------
ΠΕ Γ 
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ Π Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΙΜΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΑΝ ΑΞΑΡΛΙΑΝ (ΧΙΟΥ & ΛΑΜΠ) 19.45 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΟΖΑ 
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Π Γ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ Σ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΚΑΤΣΙΠΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 


ΤΕΤΑΡΤΗ 02.12.15

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α 
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΙΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΑΛΛΟΥΧΟΥ ΜΗΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

NEANIΔΕΣ Β 
ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - Π. ΦΑΛΗΡΟ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΠΕΜΠΤΗ 03.12.15

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
1Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΑΡΑΜΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΡΟΖΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΣΑΤΣΗΣ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ

 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 



ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04.12.15

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΖΑΝΝΙΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΜΗΝΑΣ 
2Ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΤΣΙΠΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Θ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


Πηγή:Eskana.gr

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Δηλώσεις του Σπύρου Βελλινιάτη για τον Γιάννη Αντετοκούνμπο o οποίος τον ανακάλυψε στα Σεπόλια.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι

Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι
Όταν έχουμε γράψει τον Οκτώβριο για την παιδική ομάδα μπάσκετ του Πανιωνίου το θέμα με τίτλο << Η αξία που γρήγορα αναγνωρίζεται>> διαβάστε στο http://moshatotaurossporty.blogspot.gr/2015/10/h.html κάτι γνωρίζαμε περισσότερο λόγω της φύσης του επαγγέλματός μας αλλά και της διορατικότητας που μας διακατέχει αφού βρισκόμαστε 40 χρόνια μέσα στα γήπεδα.Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι διότι όταν λέμε την γνώμη μας για ένα μπασκετικό θέμα πολλοί μας λένε ότι δεν έχουμε σχέση με το άθλημα διότι προερχόμαστε από τον στίβο και ειναι κατι διαφορετικό .Εκείνο που τους απαντάμε συνεχώς είναι ότι οι αρχές της προπονητικής που μας δίδαξαν οι καθηγητές μας στην σχολή των ΤΕΦΑΑ αλλά και οι καταξιωμένοι διεθνείς προπονητές μας είναι ίδιες είτε σε ατομικό είτε σε ομαδικό άθλημα και φυσικά ότι στην προπονητική πρέπει να διακατέχεσαι κυρίως από φαντασία......................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα..

Οι ενδιαφέρουσες δηλώσεις του προπονητή Πολύβιου Χαρερά στο εσωτερικό τουρνουα του ΑΟΝ Αργυρούπολης

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
Λινατσα και δαντελα!!!! Δια χειρος...wear M!christening art.

Οι ενδιαφέρουσες δηλώσεις Κάτωνα και Αγγελόπουλου στην γιορτή των Ακαδημιών της ΑΕ Μοσχάτου

Δηλώσεις Στέλιου Κλήμη υπεύθυνου προπονητή των ακαδημιών του Αίολου Ταύρου .

Είναι σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας

Είναι  σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας
Σχολιασμός του Χριστόπουλου Σπύρου πρώην πρωταθλητή των 1500μ στο στίβο στο δημοσίευμα του "on alert" με θέμα Ολυμπιονίκες στο στρατό - Έπρεπε να μπουν τόσοι πρέπει να φύγουν όλοι; ,,,,,,, ΚΑΤΑΛΗΓΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΑΠΑΞΙΩΝΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΙΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ..

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
H Πολεμική Αεροπορία μήπως στην περίπτωση της Μονιμοποίσης του Αξιωματικού Υποσμηναγού -Πρωταθλητή Χριστόπουλου Σπύρου φάσκει και αντιφάσκει με σκοπό να μην γίνει αυτή? ......................................................................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Pages

email:jekinamekaliteromoschato@yahoο.com