Κυριακή 4 Μαρτίου 2018

Hταν σαν να κέρδισε! (VIDEO)

Η Θύελλα Μοσχάτου ήταν η ομάδα που έπαιξε πολύ καλύτερα του αντιπάλου της Καραβά στο δεύτερο ημίχρονο,όπου στην αρχή έχασε δύο με τρεις ευκαιρίες για να ανοίξει το σκορ(το ημίχρονο τελείωσε 0-0) όμως στο 65' με τον Κωσταντάκο κατάφερε να προηγηθεί με 1-0.Ο δυνατός Καραβάς  προσπάθησε για την ισοφάριση  όπου λίγο πριν το τέλος σε μια επίθεσή του από δεξιά το κατάφερε.

Η Θύελλα λόγω της κούρασης αλλά και ενός μόνο παίκτη που είχε στον πάγκο της προσπάθησε να αντεπεξέλθει περνώντας στην αντεπίθεση όπου στο 90' παραλίγο να πετύχει το 2-1,αφού ο Νταής έχασε τρανταχτή ευκαιρία σε τε-τα-τε με τον αντίπαλο τερματοφύλακα αστόχησε.Με την λήξη του αγώνα στις καθυστερήσεις σε μια αντεπίθεση του ο Καραβά πέτυχε την νίκη με 2-1.
Η Θύελλα μας ήταν σαν να κέρδισε,απλώς είχε μεγάλη ατυχία..Συγχαρητήρια σε όλους ΄

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(23η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο03/03/1815:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΣΕΦΕΡΗΣ Δ., ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)3-1
9.ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο03/03/1815:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΟΝΤΙΖΑΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής: ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ .)4-1
10.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ –ΑΙΓΑΛΕΩΚυριακή04/03/1812:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π. (Παρατηρητής: ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)0-3
11.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή04/03/1813:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ Η., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ .. (Παρατηρητής: ΛΑΤΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-2
12.ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/03/1813:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής: ΛΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ)0-1
13.ΑΟ ΧΑΛΚΗΔΩΝ - ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/03/1815:30ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ. (Παρατηρητής: ΦΩΚΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ)0-1
14.ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή04/03/1815:30ΟΡΦΑΝΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ. (Παρατηρητής: ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)2-1