ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Πέμπτη 07.04.16 μέχρι την Παρασκευή 15.04.16


Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 07.04.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15.04.16

ΠΕΜΠΤΗ 07.04.16

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.00 ΔΑΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟΝΑ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΚΑΝΗΣ I. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.04.16


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ



ΣΑΒΒΑΤΟ 09-04-16


Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΗΜ(1) ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΡΑΠΤΗ ΛΙΑΠΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΟΗΜ(1) ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΖΙΑΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΗΜ(2) ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ (ΑΝ ΧΡ.) 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΗΜ (3)  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


Α΄ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF 
ΚΛ. ΣΕΦ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ HMITEΛ. (2) ΓΡΙΒΑ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΜΙΤΕΛ (2) ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑΣ

 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 18.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔ. ΓΛΥΦ 21.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΚΟΥ

 
ΜΙΝΙ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟΝΑ ΠΕΠΠΑΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 09.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 10.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


ΠΡΟΜΙΝΙ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΑΤΖΗΣ Κ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 11.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 

ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΑΟΝΑ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΟΡΦΑΝΟΣ 



ΚΥΡΙΑΚΗ 10-04-16


Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 15.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α΄ ΓΥΝ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΚΟΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Α΄ ΓΥΝ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΤΟΥΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Α΄ ΓΥΝ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΡΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α΄ ΓΥΝ ΓΚΑΝΗΣ Α. ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΗ Α΄ ΓΥΝ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΣΑΚΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Γ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

 
ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 20.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΙΔΕΣ Γ AΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΙΔΕΣ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΙΔΕΣ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦΗΒ Γ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦΗΒ Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΛΑΡΟΧΑ ΛΕΚΟΥ


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΑΚΛ. 12.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑΜΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΑΜΠ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΛΕΚΟΥ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΜΠ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 13.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΗΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 19.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 12.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΆΣ ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΕΚΑΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΡΟΜΙΝΙ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΡΟΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΛΙΑΠΗ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α 
ΑΝ ΠΕΡΑ 10.30 ΠΕΡΑ ΒΑΡΗ ΠΡΟΜΙΝΙ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΜΙΝΙ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 10.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-04-16


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΜ. ΤΣΙΧΛΑΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΤΣΑΤΣΗΣ TOBHΛ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΚΟΥΡΤΗ 
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΛΑΖΟΓΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΘΕΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΥΛΤΣΗ

 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 [ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΡΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ 
1ο ΚΛ.. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓ ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΜΑΙΤΟΥ ΜΙΧΑ Μ . ΖΕΡΙΤΗΣ Θ., ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ./ ΣΟΦΙΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 

ΤΡΙΤΗ 12-04-16


ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF HMΙΤΕΛΙΚΟΣ 2 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ (ΑΝ ΧΡ) 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΙ PO ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙ PO ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 

ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ (AN XΡ) 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΜΙΤ 3 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ HMIT 2 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 2ΡΕΦ 2ΚΡ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ -ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 



ΤΕΤΑΡΤΗ 13-04-16
 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΛ 2 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΣ Μ ΤΕΛ 2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2ΡΕΦ 2ΚΡ ΓΕΡΟΥΛΆΝΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ 


ΠΕΜΠΤΗ 14-04-16

 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν.ΣΜΥΡΝΣΗ ΑΡΤ 21.45 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΚΟΥΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Γ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ

 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-04-16

 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΖΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΚΑΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 


ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ(ΑΝ ΧΡ) 22.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΗΜΙΤΕ 3 ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ



Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Home PageNav Display

Home Recent Posts Display

Follow by Email

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο...Έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη  107-109,Μοσχάτο...Έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
Ακόμα ένας όμορφος γάμος και βαπτισούλα απο τα χεράκια μας...ενα όμορφο νυφικό,οπως το ονειρεύτηκε η υπέροχη Δέσποινα,ακόμα πιο όμορφα τα βαπτιστικά που επέλεξε η γλυκιά νονά,το κατάλληλο σετ για τους κουμπάρους,και ένας ρομαντικός στολισμός με πολλά διακοσμημένα σημεία ,ολα εναρμονισμένα μεταξύ τους και ολα δια χειρός..Wear M. ...κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα...

Wear Μ....

Wear Μ....
κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Είναι σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας

Είναι  σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας
Σχολιασμός του Χριστόπουλου Σπύρου πρώην πρωταθλητή των 1500μ στο στίβο στο δημοσίευμα του "on alert" με θέμα Ολυμπιονίκες στο στρατό - Έπρεπε να μπουν τόσοι πρέπει να φύγουν όλοι; ,,,,,,, ΚΑΤΑΛΗΓΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΑΠΑΞΙΩΝΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΙΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ..

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
H Πολεμική Αεροπορία μήπως στην περίπτωση της Μονιμοποίσης του Αξιωματικού Υποσμηναγού -Πρωταθλητή Χριστόπουλου Σπύρου φάσκει και αντιφάσκει με σκοπό να μην γίνει αυτή? ......................................................................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

This is wear M! handmade art.

This is wear M!   handmade art.
Σταχτοπούτα και Πεντάμορφη,οι φετινές στολές των παρουσιαστριών μας στο καρναβάλι του Μοσχάτου-Ταύρου ,με την επιμέλεια,την αγάπη και τη τρέλλα μας,φυσικα!!!

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
Λινατσα και δαντελα!!!! Δια χειρος...wear M!christening art.

email:jekinamekaliteromoschato@yahoο.com

Δηλώσεις Στέλιου Κλήμη υπεύθυνου προπονητή των ακαδημιών του Αίολου Ταύρου .

Pages

Οι ενδιαφέρουσες δηλώσεις Κάτωνα και Αγγελόπουλου στην γιορτή των Ακαδημιών της ΑΕ Μοσχάτου

Moschatotavros Sporty Designed by Templateism.com Copyright © 2014

Εικόνες θέματος από emyerson. Από το Blogger.
Published By Gooyaabi Templates