Πέμπτη, 31 Μαρτίου 2016

Δήμος Μοσχάτου Ταύρου:Σχολικοί Αγώνες 2016 Δημοτικών-Γυμνασίων (1η Απριλίου - 5 Ιουνίου).



ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 2016
Δημοτικών-Γυμνασίων

1η Απριλίου - 5 Ιουνίου

  • Κλειστό Γυμναστήριο Μοσχάτου (Μιαούλη 60)
  • Κλειστό Γήπεδο παραλίας (Ποσειδώνος και Καποδιστρίου)
  • Γήπεδο ποδοσφαίρου Μοσχάτου (Καποδιστρίου και Μιαούλη)

Ώρα έναρξης: 15.00
ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

Για τρίτη συνεχή χρονιά η Επιτραπέζια Αντισφαίριση Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου σε συνεργασία με την Ε.Φ.Ο.Επ.Α. διοργανώνει το ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ «ΤΕΡΖΑΚΕΙΑ» 2016.


Στο Κλειστό Γυμναστήριο Μοσχάτου (Μιαούλη 60, Μοσχάτο), στις 
2 & 3Απριλίου  2016.



ΕΣΚΑΝΑ: οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την Πέμπτη 31.03.16 μέχρι την Παρασκευή 08.04.16

Ανακοινώθηκαν από τις ΚΕΔ ΕΣΚΑ και ΕΣΚΑΝΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από την ΠΕΜΠΤΗ 31.03.16 μέχρι την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.04.16

ΠΕΜΠΤΗ 31.03.16


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ (ΑΡΤ.) 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΤΟΒΗΛ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΖΩΓΡΑΟΦΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.04.16


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΞΩΝΗ Γ΄ΛΥΦΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΜΗΝΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΔΑΚΑΝ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΚΟΜΙΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΤΑΤΣΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ.
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΟΡΦΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.04.16
Α΄ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY OFF 
KΛ. EΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΗΜ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΗΜ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΛΕΚΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣTZOYNOΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜAYΡΕΛΗΣΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΑΖΙΡΗ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΤΟΒΗΛ 
ΝΈΟ ΚΛ.ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΜΗΝΑΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ 

ΠΡΟΜΙΝΙ

ΚΛ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 09.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑ ΣΙΜΑ  ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 17.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΙΜΑ  ΚΟΥΡΤΗ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α΄ ΦΑΣΗ ΕΞ ΑΝΑΒ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.04.16


Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   ΓΚΑΝΗΣ Α. ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΛΠΑ ΛΕΚΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ  ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΤΣΟΛΗΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 20.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ   ΦΑΚΩΝΑΣ ΔΡΑΚΟΣΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ..ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.  ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ ΣΥΚΚΝΑ


Α΄ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF (1)
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  -ΚΟΜ ΤΣΙΧΛΑΣ-  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α. ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΝΑ ΕΦ.  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ

Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. ΠΑΙΔ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΟΡΦΑΝΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ. ΦΑΣΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔ  ΠΕΠΠΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΜΙΧΑΣ Α 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ    ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ. (ΚΡΟΝΟΣ) 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. - ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΛΑΤΣΗΣ ΣΙΜΑ ΡΑΠΤΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΓΚΟΡ Α ΦΑΣΗ ΕΞ ΑΝΑΒ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF 

ΚΛ.ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 10.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ   ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 11.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ   ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 

ΠΡΟΜΙΝΙ 

2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜ & ΔΙΓΕΝ) 11.30 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ (ΖΛΑΤΗ) 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΝΑΖΙΡΗ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡ./ ΤΡΑΠ.) 10.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑ ΣΕΔΚΑ(ΒΙ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ (ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ)
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 10.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 09.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 11.00 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 04.04.16


Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΜ ΤΣΙΧΛΑΣ -ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΡΑ KOM ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ -ΣΩΜΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΚΣΕΥΑ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΚΟΜ. ΠΑΛΑΤΟΣ - ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 21.15 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

 
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΖΟΣΜΟΣΚΟΒΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.00 ΒΑΡΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ. ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓ. Ν. ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

 
ΕΦΗΒΟΙ PLAY OFF 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. HMITΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 

ΤΡΙΤΗ 05.04.16


ΠΑΙΔΕΣ PLΑY OFF HMΙΤΕΛΙΚΟΣ 1 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΙ P.O.  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΡΙΒΑΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙ P.O. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ

ΕΦΗΒΟΙ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.45 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΦ PO ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ΄ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΛΑΤΣΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 06.04.16
PLAY OFF ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΓΚΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ

 
PLAY OFF ΝΕΑΝΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ PLAY OFF 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΗΜ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΣΑΤΣΗΣΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

ΠΕΜΠΤΗ 07.04.16


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΗΓΑΝΗΣ Γ. ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΟΝΑ ΠΕΤΡΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΚΑΝΗΣ I. ΔΕΛΔΗΜΟΣΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ

 
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.45 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΣΕΔΚΑ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΌΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08.04.16


Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.15 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
ΚΛ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΜΗΝΑ ΕΛ. 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΣΚΑΛΤΣΗΣΣΙΑΜΙΔΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 

Τετάρτη, 30 Μαρτίου 2016

ΕΣΚΑΝΑ "Play off " Παίδων: Sweep" και οι τέσσερις......Το πρόγραμμα των ημιτελικών.


"ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΟΝΣ "- ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 38 -60 (0-2)
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 50 -58 (0-2)
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 50 -59 (0-2)
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 29- 63 (0-2)


ΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΤΡΙΤΗ 05.04 ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΤΗ 05.04  ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.04.16 ΚΛ. ΣΕΦ  17.00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ  
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.04.16 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45  ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ –ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ
ΤΡΙΤΗ  12.04  ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΤΗ  12.04  ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ –ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

'Α ΕΣΚΑ:Nίκη εκτός έδρας του Αίολου Ταύρου επι της Νήαρ Ηστ με 67-73.....Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής



Διαιτητές: Καραβίτης, Σπυρόπουλος
Δεκάλεπτα: 17-17, 35-31, 43-48, 67-73.
Nηαρ Ηστ: (Χατζηελευθερίου, Καλαμάρας): Χατζηκωστής 16 (3), Γκουτσίδης 5, Χατζηαναστασιάδης, Κοσσάρας, Λάστερ 2, Κοκορέλης, Γιαννάκης 2, Καραλάκης 9 (1), Καπετζόγλου 11 (1), Μάγκος 8 (1), Μουζακιώτης 14 (3), Σκέντζος.
Αίολος Ταύρου :(Αναγνωστόπουλος, Τσίρος): Αφαλίδης 17 (1), Τσιγγενόπουλος, Δάφνης, Mπότσας, Αθανασούλας 17, Κακομανώλης, Καδηγιαννόπουλος 13 (1), Κλήμης, Κορκοσούρας 24 (3), Ιορδάνου 2, Τσαγισβίλι, Γιάννης.

Τα αποτελέσματα της 22ης αγωνιστικής
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ – ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 81-67
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 54-71
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ – ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006 67-73
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 76-83
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠ. – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 84-67
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΚΑΚΙ 48-79
ΡΕΠΟ: ΑΟΝ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗΣ

Δευτέρα, 28 Μαρτίου 2016

'A EΣΚΑΝΑ Ανδρών:Σημαντική νίκη της Ελευθερίας Μοσχάτου επι του Παλαιού Φαλήρου με 85-74...Αποτελέσματα 22ης αγωνιστικής.

Η Ελευθερία Μοσχάτου στο σημερινό αγώνα της με το Παλαιό Φάληρο ήξερε απο την αρχή του αγώνα τι ζητούσε και έτσι έδειξε με τον καλύτερο  τρόπο  τι έπρεπε να κάνει για να πάρει την νίκη η οποία της είναι πολύ απαραίτητη για την σωτηρία της στην Ά κατηγορία Ανδρών της ΕΣΚΑΝΑ.

Ετσι λοιπόν ξεκίνησε πολύ εντυπωσιακά με μεγάλη ευστοχία στα σούτ και κατάφερε στα πρώτα πέντε λεπτά του αγώνα να πετύχει το υπέρ της σκόρ με 21-11 , συνέχισε παρα την αντίδραση του αντιπάλου της(32-28) να παίζει καλά ,  επέβαλε σιγα-σιγά τον δικό της  ρυθμό και κατάφερε να πετύχει μία πολύ καλή σημαντική νίκη για την συνέχεια του πρωταθλήματος.

Τα δεκάλεπτα του αγώνα:32-28,45-38,66-52,85-74

Πολύ καλοί οι διαιτητές του αγώνα Παυλόπουλος και Καλόγριας.

Ελευθερία  Μοσχάτου  ( Κλιγκόπουλος ,  Γεωργάκης ) : Ζαρκαδούλας 19 (3),  Τσατσάνης ,  Παυλιάς 7 ,  Δέλλιος 24 (4), Πέττας 15 (1),  Μόμτζος 12 , Τζαφέρης ,  Κόλλιας 2 ,  Πέτσης 6 (1), Τσαραπατσάνης.

Παλαιό Φάληρο ( Γκιουλέας , Κωστολιάς) :  Συριανός ,  Μάγλος ,  Σωτηρόπουλος 3 , Λουκάκης 21 , Τσορμπατζίογλου 25 (3),  Αναστασόπουλος 6 (1),  Τσιφτσής 11 , Παντελής 3 (1),  Κοκορέτσης , Αγαπητίδης , Γεωργιάδης 3 , Αλεξανδρόπουλος 2  .






Στο ρελαντί ο Φωστήρας,επικράτησε με 2-0 του Ηράκλειου.


Εύκολα επικράτησε με 2-0 του Ηράκλειου ο Φωστήρας.
Παρέμεινε στην κορυφή ο Φωστήρας πέρασε ένα άνετο μεσημέρι κόντρα στο Ηράκλειο.
Τα γκολ πέτυχαν οι Όγκμποε στο 6′ και Δωροβίνης στο 35′.
Φωστήρας  (Κώστας Ψυρόπουλος): Γιώρας, Χαλκιάς, Κόπελας, Παραράς, Μαγγίνας, Βελέτης, Λάσκαρης (90′ Κουτσούμπας), Δωροβίνης (62′ Ντάφλας), Ταχματζίδης, Όγκμποε, Ζαγοριανός (83′ Γεροκωνσταντής).
Ηράκλειο (Μάρκος Μαυρομάτης): Μακρυωνίτης, Μέρτκολα (46′ Καφετζης), Τσουκαλάς, Παναγιωτίδης, Παπαδόπουλος, Ψαρρής, Μάμαλος (75′ Κατσούλης), Μεταλληνός, Καλιαμπάκας, Μιχελής, Σακελλαρίου.

'Α ΕΣΚΑΝΑ Γυναικών:Εύκολη νίκη της Ελευθερίας Μοσχάτου με 58-41 επι του Ατρόμητου Πειραιά.


H Ελευθερία Μοσχάτου εκμεταλλεύτηκε την δύναμή της ειδικά κάτω από τα καλάθια  και από την αρχή του σημερινού αγώνα έδειξε τις διαθέσεις,ετσι πολύ γρήγορα πήρε το προβάδισμα με 15-6 και 37-18.Στην συνέχεια του αγώνα διατηρώντας την καλή της απόδοση δεν δυσκολεύτηκε να πάρει την νίκη απέναντι στην ομάδα του Ατρομήτου και έτσι να παραμένει πρώτη στην βαθμολογία της  'Α ΕΣΚΑΝΑ Γυναικών.

Διαιτητές . :  Φλώρος ,  Βελέντζας 

( Τα δεκάλεπτα του αγώνα  :  15-06 , 37-18 , 44-31 , 58-41 )

Α.Ο.Ε.Μoσχάτου .   ( Τσαραπατσάνης , Παπαναστασίου): Κακλέα 17 (3),  Πασχοπούλου 2 ,  Βροχίδου 3 ,  Μανουρά  ,  Ζαχαράκη Μ. 13 (1),  Μουλτση © 5 (1) (6 ασίστ),  Καλάγια ,  Ζαχαράκη Ε. 2 ,  Μάνου ,  Ξεπαπαδέα 16 (9 ριμπ),  Δημελη , Σιδηροπούλου .


Ατρόμητος Πειραιά  (Καραγάνης, Μαχλής): Σαμίου 4 , Ιωάννου , Φρατζεσκάκη 2 , Πολλάκη , Σιτζάνη 8 ,  Τσαχάλη © 8 (2), Χασάν ,  Μπαρμαπλιά 13 , Φλεβαράκη 6 ,  Χατζή 2 ,   .Τσουμπρή , ( δεν έπαιξε η Καψκόλη ) .


Εντός έδρας ήττα της ΑΕ Μοσχάτου με 0-1 απο την Ελλάς Ποντίων

Σε έναν αγώνα που έγινε στην περισσότερη διαρκειά του με βροχή η ΑΕ Μοσχάτου πολύ καλύτερη του αντιπαλό της τελικά δεν κατάφερε να πάρει την νίκη , σε μια φάση στο 42' ο Ηλιαδάκης για την Ελλας Ποντίων πέτυχε το μοναδικό τέρμα της σημερινής αναμέτρησης.

Η ΑΕ Μοσχάτου ειδικά στο πρώτο ημίχρονο είχε κλείσει στα καρέ της την  Ελλας Ποντίων αλλά δεν κατάφερε να πετύχει κάποιο γκόλ στις  ευκαιρίες που της παρουσιάστηκαν.Η αντίπαλος ομάδα  άνοιξε  το σκόρ και μέχρι το τέλος του αγώνα παίζοντας με σφικτή άμυνα κατάφερε να μην παραβιαστεί η εστία της και έτσι πήρε μια πολύ καλή νίκη.


Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(26η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣάββατο26/03/1616:00ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-0
9.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο26/03/1616:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε. (Παρατηρητής: ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ)2-1
10.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/1612:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΦΩΤΗΣ)0-0
11.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/03/1612:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π. (Παρατηρητής: ΔΑΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ)0-2
12.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/03/1614:30ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ. (Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)0-1
13.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝΚυριακή27/03/1616:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ. (Παρατηρητής: ΠΟΥΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)2-0
14.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΙΡΗΝΗ 2005ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/03/1617:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής: ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)Διακόπηκε
15.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/03/1617:15ΜΗΤΣΗ Ε., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΚΑ Κ. (Παρατηρητής: ΠΑΡΑΚΟΙΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1

ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ71252320925
2.ΑΠΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ692622317815
3.ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ ΑΣΤΕΡΑΣ502615563919
4.ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ502615565428
5.ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ452614393935
6.ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ4326141114841
7.ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ412612594135
8.ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ402611784232
9.ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ4026124104338
10.Ε.Π.Ο.ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΩΝ392611693842
11.ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ282684143139
12.ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ232665152553
13.ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ202655161848
14.ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ162651202062
15.ΕΙΡΗΝΗ 200562513211373
16.ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ52615201773

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι

Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι
Όταν έχουμε γράψει τον Οκτώβριο για την παιδική ομάδα μπάσκετ του Πανιωνίου το θέμα με τίτλο << Η αξία που γρήγορα αναγνωρίζεται>> διαβάστε στο http://moshatotaurossporty.blogspot.gr/2015/10/h.html κάτι γνωρίζαμε περισσότερο λόγω της φύσης του επαγγέλματός μας αλλά και της διορατικότητας που μας διακατέχει αφού βρισκόμαστε 40 χρόνια μέσα στα γήπεδα.Με κίνδυνο να χαρακτηριστούμε άσχετοι και προκατειλημμένοι διότι όταν λέμε την γνώμη μας για ένα μπασκετικό θέμα πολλοί μας λένε ότι δεν έχουμε σχέση με το άθλημα διότι προερχόμαστε από τον στίβο και ειναι κατι διαφορετικό .Εκείνο που τους απαντάμε συνεχώς είναι ότι οι αρχές της προπονητικής που μας δίδαξαν οι καθηγητές μας στην σχολή των ΤΕΦΑΑ αλλά και οι καταξιωμένοι διεθνείς προπονητές μας είναι ίδιες είτε σε ατομικό είτε σε ομαδικό άθλημα και φυσικά ότι στην προπονητική πρέπει να διακατέχεσαι κυρίως από φαντασία......................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα..

Οι ενδιαφέρουσες δηλώσεις του προπονητή Πολύβιου Χαρερά στο εσωτερικό τουρνουα του ΑΟΝ Αργυρούπολης

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.

Wear Μ....(Μακρυγιάννη 107-109,Μοσχάτο..έναντι εκκλησίας Μεταμορφώσεως.
Λινατσα και δαντελα!!!! Δια χειρος...wear M!christening art.

Οι ενδιαφέρουσες δηλώσεις Κάτωνα και Αγγελόπουλου στην γιορτή των Ακαδημιών της ΑΕ Μοσχάτου

Δηλώσεις Στέλιου Κλήμη υπεύθυνου προπονητή των ακαδημιών του Αίολου Ταύρου .

Είναι σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας

Είναι  σωστό να κινδυνευω να απολυθώ την στιγμή που έχω είκοσι χρόνια υπηρεσίας
Σχολιασμός του Χριστόπουλου Σπύρου πρώην πρωταθλητή των 1500μ στο στίβο στο δημοσίευμα του "on alert" με θέμα Ολυμπιονίκες στο στρατό - Έπρεπε να μπουν τόσοι πρέπει να φύγουν όλοι; ,,,,,,, ΚΑΤΑΛΗΓΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΑΝ ΑΠΑΞΙΩΝΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΙΝΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΔΟΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΤΕΡΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ..

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

ΜΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΥΠΣΓΟΥ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
H Πολεμική Αεροπορία μήπως στην περίπτωση της Μονιμοποίσης του Αξιωματικού Υποσμηναγού -Πρωταθλητή Χριστόπουλου Σπύρου φάσκει και αντιφάσκει με σκοπό να μην γίνει αυτή? ......................................................................κάντε κλικ στην εικόνα και διαβάστε περισσότερα.

.

Τα αθλητικά παραλειπόμενα

Pages

email:jekinamekaliteromoschato@yahoο.com