Κυριακή 4 Μαΐου 2014

Footballeague"play off": Iσοπαλία (1-1) απέσπασε ο Φωστήρας στα Ψαχνά στο τελευταίο λεπτό με γκόλ του Λύρα.

Σχολιασμός
94'
Τέλος της αναμέτρησης
90'
Εκτέλεσε το κόρνερ ο Γκίνο, η άμυνα των γηπεδούχων αδράνησε και ο Λύρας με κοντινό σουτ ισοφάρισε για τους φιλοξενούμενους!
90'
Γκολ - Λύρας Γιώργος (Φωστήρας)
87'
Ο Ντελέκος σούταρε, αλλά η μπάλα κόντραρε σε σώματα αμυντικών και πέρασε κόρνερ
83'
Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών, στη θέση του Μπουμάλ πέρασε ο Ντελέκος
74'
Αναγκαστική αλλαγή για τον Φωστήρα, ο Λεοντίου παίρνει τη θέση του τραυματία Σμυρλή
71'
Αλλαγή για τον Φωστήρα, στη θέση του Γ. Μπαστάνη πέρασε ο Λύρας
68'
Ο Γκμπαγκουιντί με ωραία προσπάθεια σούταρε και ο Μοσχονάς έδιωξε σε κόρνερ
62'
Αλλαγή για τον Φωστήρα, τη θέση του Τεγούση πήρε ο Σμυρλής
62'
Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών, στη θέση του Τσούτση πέρασε ο Σταματής
61'
Κίτρινη Κάρτα - Ρουγκάλας Κώστας (Φωστήρας)
55'
Δυνατό σουτ του Γ. Μπαστάνη, ο Αθανασόπουλος απομάκρυνε τον κίνδυνο από την εστία του
50'
Κίτρινη Κάρτα - Παληγεώργος Χρήστος (Ηρακλής Ψαχνών)
49'
Ωραία προσπάθεια και σουτ από τον Μπουμάλ που ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους!