Τετάρτη 30 Απριλίου 2014

Footballeague ''play off" : Δεύτερη νίκη για τον Φωστήρα μέσα στον Ταύρο αυτή την φορά κέρδισε τα Χανιά με 2-1.Τα γκόλ ο Σμυρλής στο 7' και ο Μουστόγιαννης στο 84'.

Σχολιασμός

93'
Τέλος της αναμέτρησης
90'
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
87'
Κίτρινη Κάρτα - Ζιάμπαρης Νίκος (Φωστήρας)
84'
Ο Σμυρλής γύρισε παράλληλα τη μπάλα μέσα στην περιοχή και ο Μουστόγιαννης με σουτ στην κίνηση βάζει μπροστά τον Φωστήρα
84'
Γκολ - Μουστόγιαννης Χρήστος (Φωστήρας)
80'
Αλλαγή για τα Χανιά, ο Παπατζίκος αντί του Γκούμα
76'
Αλλαγή για τον Φωστήρα, ο Θωμάς Μπαστάνης αντί του Εμέκα
74'
Αλλαγή για τα Χανιά, ο Βαλλιάνος αντί του Λουκίνα
67'
Αλλαγή για τον Φωστήρα, ο Μουστόγιαννης αντί του Λύρα
65'
Αλλαγή για τα Χανιά, ο Κονσταντίνοφ αντί του Βασιλόγιαννη
63'
Τεράστια ευκαιρία για τον ΑΟΧ, ο Χατζηησσαϊας, από απόσταση ενός μέτρου δεν μπόρεσε να νικήσει τον πεσμένο στο έδαφος, Γιαννιώτη
62'
Κίτρινη Κάρτα - Γκίνο Δημήτρης (Φωστήρας)
52'
Κίτρινη Κάρτα - Γκούμας Γιάννης (ΑΟ Χανιά)
46'
Αλλαγή για τον Φωστήρα, ο Λεοντίου αντί του Τεγούση
46'
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
45'
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου
42'
Μακρινό σουτ του Βασιλόγιαννη, διώχνει σε κόρνερ ο Γιαννιώτης
40'
Κίτρινη Κάρτα - Μαραγκουδάκης Μάρκος (ΑΟ Χανιά)
35'
Κίτρινη Κάρτα - Λύρας Γιώργος (Φωστήρας)
32'
Σουτ μετά από αρκετή ώρα, με τον Λουκίνα να πλασάρει άουτ
30'
Μετά το εκρηκτικό ξεκίνημα και τα δύο γρήγορα γκολ, ο ρυθμός του αγώνα έχει πέσει
7'
Ο Σμυρλής αναλαμβάνει εύστοχα την εκτέλεση και ισοφαρίζει άμεσα για τους γηπεδούχους
7'
Γκολ - Σμυρλής Αλέξανδρος (Φωστήρας)
7'
Κίτρινη Κάρτα - Σμυρλής Αλέξανδρος (Φωστήρας)
7'
Κίτρινη Κάρτα - Θεοδωρόπουλος Κώστας (ΑΟ Χανιά)
6'
Πέναλτι κερδίζουν οι γηπεδούχοι σε ανατροπή του Γκίνο από τον Καμπλιώνη
4'
Ο Βασιλόγιαννης εκτέλεσε κόρνερ, ο Λουκίνας εκμεταλλεύτηκε ασταθή απόκρουση του Γιαννιώτη σε σουτ του Μαραγκουδάκη και με κοντινό σουτ ανοίγει το σκορ για τα Χανιά