O Φωστήρας 0-0 με τον Παναιγιάλειο στο ημίχρονο.

5:47Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα
Ημίχρονο στον Ταύρο, 0-0
15:46Καθυστερήσεις
45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το α' μέρος
15:44
Τώρα ξεκινά εκ νέου το ματς μετά από μια μικρή διακοπή
15:43
Ο Λύρας δέχτηκε ένα σκληρό τάκλιν και είναι στο έδαφος
15:42Out
41': Ωραία προσπάθεια του ταχύτατου Λύρα από αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, ωστόσο πριν προλάβει να ''σπάσει'' την μπάλα προς τα έξω, κλείνεται σωστά και χάνεται η ευκαιρία για τον Φωστήρα
15:41
Ο Φωστήρας είναι αυτός που εδώ και κάνα δεκάλεπτο ελέγχει το παιχνίδι και δείχνει πιο απειλητικός
15:38
Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, πάντα στο 0-0 το αποτέλεσμα στο γήπεδο του Ταύρου
15:37Out
37': Εκτέλεση κόρνερ του Μακρίδη, ο Ρουγκάλας παίρνει την κεφαλιά περίπου απο το ύψος του πέναλτι αλλά χωρίς αποτέλεσμα
15:34Out
34': Ο Μακρίδης το εκτέλεσε, η μπάλα ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Ανδρούτσου που πάντως ήλεγχε την φάση
15:33
Φάουλ σε καλή θέση κερδίζει ο Μακρίδης για λογαριασμό του Φωστήρα
15:29
28': Κακή εκτέλεση του Μακρίδη, διώχνουν στο πρώτο δοκάρι οι αμυντικοί του Παναιγιάλειου
15:28Corner
Κόρνερ για τον Φωστήρα
15:27Out
26': Σέντρα του Μακρίδη, ο Λύρας δεν μπορεί να μπει στην φάση και η μπάλα περνά άουτ
15:23
Στα μισά του πρώτου μέρους φτάσαμε στον Ταύρο, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες
15:21Απόκρουση
Ο Μπουρλάκης βρήκε δεξιά τον Ατματσίδη, αυτός ''έσπασε'' την μπάλα προς το πέναλτι, ο Αργυρόπουλος πλάσαρε με δύναμη, ωστόσο ο Γιαννιώτης με εντυπωσιακή επέμβαση κρατά το μηδέν
15:20
20': Τρομερή ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο!
15:18
18': Ο Λύρας βρέθηκε επικίνδυνα στην περιοχή του Παναιγιάλειου, ωστόσο δεν μπόρεσε να κατεβάσει την μπάλα και να εκτελέσει και ενώ ήταν υπό πίεση
15:18Απόκρουση
17': Σέντρα του Κοιλιάρα από δεξιά, ο Γιαννιώτης βγαίνει και ''καθαρίζει'' την φάση
15:16
Δείχνουν να πατούν καλύτερα οι ''μελανόλευκοι'' στον αγωνιστικό χώρο, είναι καλά οργανωμένοι στην άμυνα τους και προσπαθούν να χτυπήσουν στις αντεπιθέσεις
15:15Out
14': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο που βγήκε γρήγορα στην αντεπίθεση με τον Κοιλιάρα, αυτός σούταρε από το ύψος της μεγάλης περιοχής, λίγο έξω η μπάλα
15:11
Επικίνδυνη στιγμή για τον Φωστήρα, διάβασε την φάση και την ''τελειωσε'' με σωστή αντίδραση ο γκολκίπερ του Παναιγιάλειου
15:10Απόκρουση
10': Ταχύτατα ο Λύρας βγήκε στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, ωστόσο ο Ανδρούτσος βγήκε και μπλόκαρε
15:06
Ότι καλύτερο έχουμε σ' αυτό το πρώτο διάστημα
15:05
5': Ο Μπουρλάκης βρέθηκε μέσα στην περιοχή και δεξιά, άδειασε με ωραία ντρίπλα τον αντίπαλο του, ωστόσο αντί να σουτάρει προσπάθησε να γυρίσει παράλληλα την μπάλα και έχασε την ευκαιρία να απειλήσει
15:04
Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι με πολλά λάθη στην μεσαία γραμμή
15:01Έναρξη Αγώνα || Τέλος Αγώνα
1': Σέντρα στον Ταύρο