Δευτέρα 18 Φεβρουαρίου 2013

Ακαδημίες Φωστήρα:Aποτελέσματα τμημάτων 16&17 /2

Νίκη για το Εφηβικό που κέρδισε με 0-2 εκτός έδρας τον Κεραυνό Γλυφάδας και αποσπάστηκε από τις τελευταίες θέσεις της βαθμολογίας. Ήττα για το Παμπαιδικό εκτός έδρας με 2-1 από την Προοδευτική με γκολ στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Νίκη για την Ακαδημία ΙΙ 2-1 επί του ΟΣΦΠ2. Επιβλητική νίκη για την Ακαδημία ΙΙΙ με 6-0 τον Α.Ο.Καστέλλας.
Νίκη με το ευρύ 10-2 για τα Junior II με αντίπαλο τον Αττικό και ήττα με 6-2 για τα Projunior από τους Ίωνες Παλαιού Φαλήρου. Την Κυριακή ισοπαλία 0-0 για το Παιδικό με τον Ατρόμητο Πειραιά και νίκη για το Παμπαιδικό με 2-1 τον Αετό Κορυδαλλού. Λεπτομέρειες στις σελίδες των ομάδων.