Δευτέρα 1 Οκτωβρίου 2012

Ήττα εντός έδρας στο δεύτερο φιλικό αγώνα πού έδωσαν σήμερα στο δημοτικό μας στάδιο οι Παλαίμαχοι Μοσχάτου με 2-4 απο τους Παλαίμαχους της Δραπετσώνας.

Το πρώτο ημίχρονο τελείωσε με 1-3 υπέρ της Δραπετσώνας,παρά τις προσπάθειες που έκαναν οι βετεράνοι παίκτες του  Μοσχάτου δεν μπόρεσαν να μειώσουν και το τελικό σκορ διαμορφώθηκε 2-4 υπέρ των φιλοξενούμενων.

Τα γκόλ της ομάδας μας έβαλαν στο πρώτο ημίχρονο το ένα ο Καρουσάκης και το άλλο στο δεύτερο ημίχρονο ο Μήτσου.

Ευχόμαστε στην ομάδα μας καλή επιτυχία στο  Τουρνουα Παλαιμάχων της ΕΠΣΠειραιά - ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 -2013 το οποίο αρχίζει στις 8 Οκτωβρίου και η Ομάδα του Μοσχάτου το πρώτο της αγώνα το δίνει εκτός έδρας με την Ελλάδα Π.