Σάββατο 20 Οκτωβρίου 2012

Θύελλα Μοσχ. - ΑΕ Χαραυγή 1-2 - Αρνητικός πρωταγωνιστής ο Μιχελής

Σημαντική εκτός έδρας νίκη πέτυχε η Χαραυγή που λύγισε στο Μοσχάτο την Θύελλα με 2-1 .
 Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν 2-0 στο πρώτο ημίχρονο με γκολ των Χατζηπαπά στο 2ο μόλις λεπτό του αγώνα και με τον Πεκόφ στο 30ο λεπτό.

Οι παίκτες της Θύελλας Μοσχάτου μείωσαν με τον Ντάι στο 65ο ενώ διαμαρτύρονται δίκαια για δυο πέναλτι που δεν τους δόθηκαν απο τον διαιτητή Μιχελή σε ανατροπή του Ισχανίδη στο 70ο λεπτό και σε σπρώξιμο του Πετρόμυλου στο 81ο λεπτό.

ΘΥΕΛΛΑ : Κεντικελένης, Φόνσος, Καραμποϊκης , Βερσεδολγυ Ηρειώτης , Θεοδωρακάκης( 62′ Πετρόμυλος) , Σταύρου( 46′΄Παναγιωτόπουλος) , Κωνσταντάκος, Ντάι, Ισχανίδης Νικολόπουλος.
ΧΑΡΑΥΓΗ: Παπαδόπουλος , Μύρκος, Τζανάκης, Δημόπουλος, Μενδρινός, Χατζηπαπάς, Σκαρτάδος, Τζαμαλής( 58′ Καραπετσάνης), Πεκόφ, Ζούπας( 80′ Δούφας) , Χριστόπουλος( 52′ Αβανίδης)