Η Αθλητική Ένωση Μοσχάτου το πρώτο της αγώνα το δίνει εκτός έδρας με τον Μαύρο Αετό.
Η Θύελλα Μοσχάτου παίζει εκτός με την Ενωση Απόλλων Ακράτητος.
Η Αναγγένηση Μοσχάτου παίζει εκτός με την Α.Σ Ποντίων
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
4. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
5. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ / ΠΕΙΡΑΪΚΗ
7. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
8. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
10. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
11. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
12. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
13. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
14. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
16. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ
3. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
4. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
5. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
6. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
7. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.
9. ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΤ. ΡΕΝΤΗ
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12. ΘΥΕΕΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
13. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
14. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
15. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
16. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
3. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ
4. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
5. ΕΙΡΗΝΗ 2005
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
7. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΚΗ
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
9. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡ.
10. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
11. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
12. ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
13. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Α ΠΕΙΡΑΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Η Θύελλα Μοσχάτου παίζει εκτός με την Ενωση Απόλλων Ακράτητος.
Η Αναγγένηση Μοσχάτου παίζει εκτός με την Α.Σ Ποντίων
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ
3. ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
4. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
5. ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ
6. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦΙΑΣ / ΠΕΙΡΑΪΚΗ
7. ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
8. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
9. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
10. ΑΕ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
11. ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
12. ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
13. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
14. ΑΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
15. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
16. ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΧΑΡΑΥΓΗ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ
3. ΕΡΜΗΣ ΚΟΡΥΔ.
4. ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
5. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ
6. ΑΕ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
7. ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
8. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡ.
9. ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΤ. ΡΕΝΤΗ
10. ΑΧΙΛΛΕΑΣ
11. ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
12. ΘΥΕΕΛΑ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
13. ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ
14. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ
15. ΔΟΞΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
16. ΘΥΕΛΛΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
2. ΠΑΝΤΖΙΤΖΙΦΙΑΚΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
3. ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ
4. ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ
5. ΕΙΡΗΝΗ 2005
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
7. ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΚΗ
8. ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ
9. ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡ.
10. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
11. ΦΑΛΗΡΙΚΟΣ
12. ΑΟ ΚΑΡΑΒΑΣ
13. ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ
14. ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Α ΠΕΙΡΑΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Μαύρος Αετός – ΑΕ Μοσχάτου
Αετός Κορυδ. – Ατρόμητος Κερ.
Πειραϊκή / Φοίνικας Αγ. Σοφίας – Ήφαιστος
ΑΕ Περάματος – Άρης Αμφιάλης
Ολυμπιάδα – Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Αίγινας – Οδηγήτρια
Νέοι Ευγενείας – Ίκαρος Καλλιθέας
ΑΟ Καστέλα – ΑΕ Νέου Φαλήρου
Μαύρος Αετός – ΑΕ Μοσχάτου
Αετός Κορυδ. – Ατρόμητος Κερ.
Πειραϊκή / Φοίνικας Αγ. Σοφίας – Ήφαιστος
ΑΕ Περάματος – Άρης Αμφιάλης
Ολυμπιάδα – Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Αίγινας – Οδηγήτρια
Νέοι Ευγενείας – Ίκαρος Καλλιθέας
ΑΟ Καστέλα – ΑΕ Νέου Φαλήρου
2η Αγωνιστική
Αετός Κορυδ. – Μαύρος Αετός
ΑΕ Μοσχάτου - Πειραϊκή / Φοίνικας Αγ. Σοφίας
Ατρόμητος Κερ. – ΑΕ Περάματος
Ήφαιστος – Ολυμπιάδα
Άρης Αμφιάλης – ΑΕ Αίγινας
Ελλάς Ποντίων – Νέοι Ευγένειας
Οδηγήτρια – ΑΕ Νέου Φαλήρου
Ίκαρος Καλλιθέας –ΑΟ Καστέλα
Αετός Κορυδ. – Μαύρος Αετός
ΑΕ Μοσχάτου - Πειραϊκή / Φοίνικας Αγ. Σοφίας
Ατρόμητος Κερ. – ΑΕ Περάματος
Ήφαιστος – Ολυμπιάδα
Άρης Αμφιάλης – ΑΕ Αίγινας
Ελλάς Ποντίων – Νέοι Ευγένειας
Οδηγήτρια – ΑΕ Νέου Φαλήρου
Ίκαρος Καλλιθέας –ΑΟ Καστέλα
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου